Druhy masáží

 

NABÍZÍME 4 DRUHY MASÁŽÍ. KAŽDÁ MASÁŽ JE NĚČÍM VYJÍMEČNÁ A PROVÁDĚNA S MAXIMÁLNÍ PROFESIONALITOU. V PŘÍPADĚ DOTAZŮ VOLEJTE.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY


Masáž lávovými kameny je starodávná čínská masáž. Hlavní úlohu při této masáži mají lávové kameny, které se nahřejí na vodní bázi a poté se ještě teplé přikládají na tělo. Není žádným tajemstvím, že masáž lávovými kameny navozuje velmi příjemný relaxační stav. Při masáži zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Speciální lávové kameny se postarají o to, abyste z této masáže odcházeli naprosto spokojeni.

Jen si představte příjemné teplo přicházející z vulkanických kamenů do každé části vašeho těla. Teplo z kamene prostupujeme až 3 cm hluboko do organismu. Uvolněte stres, zbavte se nervozity, nespavosti a nechte se ukolébat touto exklusivní masáží.


KLASICKÁ MASÁŽKlasická masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži).


RELAXAČNÍ MASÁŽ


Už z názvu můžete správně tušit, že se jedná o masáž, která Vás uvede do naprosto fantastických relaxačních stavů. Nechte se rozmazlit v našem masérském salónu při této extrémně příjemné masáži, při které zapomenete na vše, co Vás trápí. Dnešní uspěchaná doba a všudypřítomný stres doslova volá po odpočinku. Dopřejte si chvilku ničím nerušeného relaxu. Zatočte se stresem a vším co Vás svazuje.


SPORTOVNÍ MASÁŽNaším cílem je přistupovat ke každému klientovi zcela individuálně a provádět masáže intuitivně. Ačkoliv má každá masáž svůj zcela unikátní proces, za chodu masáž upravujeme tak, aby co nejvíce pomohla právě tomu, koho v tu chvíli masírujeme. Při masáži vnímáme každou část Vašeho těla a sledujeme, jak na masáž reagujete, kde je potřeba ubrat, kde naopak přidat a výsledkem je masáž, která Vás skutečně ozdraví a u které utečete od každodenních strastí.

DOPŘEJTE SI CHVILKU RELAXU
A OBJEDNEJTE SI MASÁŽ JEŠTĚ DNES!


Volejte +420 723 909 514